Біографія начальника відділу на транспорті та зв'язку - Дмитра МаксимоваНародився 04.10.1973 року в м. Малмиж Кіровської області, Росія. Громадянин України. Проживає на території держави з 1991 року і по теперішній час.
1991-1993 – Служба у Збройних Силах України м. Севастополь, командир відділення, старший диспетчер ВПС.
Освіта вища. 2005-2011 - Донецький інститут підприємництва, спеціальність - менеджмент організацій.
2004 - працював лінійним контролером на ЗАО «ДОПАС» м. Донецьк.
2005 - отримав посаду начальника відділу перевезень ЗАО «ДОПАС» м. Донецьк.
2006-2011 - працював директором на ТОВ «Донбасавтосервіс» м. Донецьк за договором: «робочий орган «виконавець» Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Донецької облдержадміністрації».
2013 - працював на державній службі на посада головного державного інспектора з охорони праці інспекції нагляду на транспорті та у зв’язку територіального управління Держгірпромнагляду у Донецькій області м. Донецьк.
2014 - працював на посаді заступник начальника інспекції нагляду на транспорті та у зв’язку територіального управління Держгірпромнагляду у Донецькій області м. Димитрів.
2015 - затверджений на посаду начальника інспекції на транспорті та у зв’язку територіального управління Держгірпромнагляду у Донецькій області м. Димитрів.
2015 - прийнятий начальником відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області м. Димитрів.
2016 - організував первинну Профспілкову Організацію Головного Управління ДЕРЖПРАЦІ у Донецькій області, Профспілка Працівників Державних Установ України м. Краматорськ.
Сім’я. Одружений. Виховує доньку.
Хобі. Бокс, футбол, рибалка, полювання.