Біографія начальника гірничого нагляду - Дмитра СамохваловаНародився 25 листопада 1977 року у м. Родинське Донецької області. Громадянин України
1984 – 1994 рр. – навчався у Димитровській загальноосвітній середній школі №1.
1994 – 1999 рр. – навчався у Красноармійському філіалі Донецького державного технічного університету, де здобув вищу освіту за спеціальністю «Розробка родовищ корисних копалин».
1999 – 2002 рр. – працював на ДВАТ Шахта «Красноармійська –Західна №1» на посадах майстра гірничого підземного, начальника зміни з охорони праці, помічника заступника директора з охорони праці.
2002 – 2007 рр. – працював начальником зміни з охорони праці та заступником генерального директора з охорони праці на ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська»
2007 – 2015 рр. – працював провідним та головним державним гірничотехнічним інспектором на вугільних шахтах Західної Державної регіональної гірничотехнічної інспекції у вугільній промисловості Держгірпромнагляду України, начальником Західної Державної регіональної гірничотехнічної інспекції у вугільній промисловості, в.о. першого заступника начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Донецькій області – начальником Донецького гірничого округу.
2015 – 2016 рр. – працював начальником відділу гірничотехнічного нагляду у Красноармійському регіоні управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Донецькій області.
З 2016 р. – працює начальником управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Донецькій області.
Голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України.
Сімейний стан: Одружений, має сина.
Хобі: охота, рибалка, бджільництво.