Інспектор Управління відвідав інфекційну лікарню в Костянтинівці

0
191

11 грудня 2020 року головним державним інспектором відділу нагляду у металургії та машинобудуванні управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області Чалим С.В. під час проведення аудиту безпечності підведення та підключення в закладах охорони здоров’я систем подачі кисню до ліжок для лікування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, на виконання резолюції Прем’єр-міністра України від 26.11.2020 №48466/0/1-20 в Комунальному некомерційному підприємстві “Інфекційна лікарня м. Костянтинівка” був проведений семінар зі співробітниками закладу з питань охорони праці. В семінарі прийняли участь головний лікар закладу Шейченко Надія Василівна, інженер з охорони праці та інші співробітники та службовці закладу. Дії заходу відбувалися за адресою 85113, Донецька область, м.Костянтинівка,      вул. Європейська, 17.

В ході семінару було надано методичну допомогу щодо стану охорони праці в закладі, методичні рекомендації щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем. 

Під час проведення семінару головним державним інспектором відділу нагляду у металургії та машинобудуванні управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області Чалим С.В.  були  надані роз`яснення щодо безпечної експлуатації кисневого обладнання, щодо посилення контролю з боку посадових осіб закладу в частині дотримання вимог законодавства України про працю в частині охорони праці.