У курахівській лікарні інспектор Управління нагадав про неухільне виконання правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском

0
155

26.11.2020 року фахівцем відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Чапеком О.В. був проведений семінар в комунальному некомерційному підприємстві «Курахівська міська лікарня», в якому прийняли участь директор  Корчак І.М., в.о. інженера з охорони праці Говорушко С.Г. та заступник директора по господарчій частині Кара П.В.

Особливу увагу звернули на «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском», затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 05.03.2018 №333, на основні аспекти вимог законодавства України про охорону праці щодо профілактики нещасних випадків та їх попередження під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів в місцях визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком та з підозрою в інфікування COVID -19, проведення інструктажів з питань охорони праці серед працівників, дотримання профілактичних заходів.