Представник Управління Держпраці провів семінар в Торецькій виправній колонії №2

0
131

19 жовтня головним державним інспектором відділу нагляду у металургії та машинобудуванні управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області Чалим С.В. під час проведення спеціального розслідування нещасного випадку в ДУ «Торецька виправна колонія (№2)» Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань був проведений семінар зі співробітниками закладу з питань охорони праці.

В семінарі прийняли учась директор закладу Манзюк С.О., інженер з охорони праці та інші співробітники та службовці закладу. Дії заходу відбувалися за адресою 85200, Донецька обл., м. Торецьк, вул. Херсонська, 32.

Під час семінару головним державним інспектором відділу нагляду у металургії та машинобудуванні управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області Чалим С.В.  були  розглянуті питання щодо профілактики виробничого травматизму в закладі, безпечного стану електроустаткування та використання засобів індивідуального захисту а також посилення контролю з боку посадових осіб закладу в частині дотримання вимог законодавства України про працю в частині охорони праці.