У вересні інспектори праці виявили 216 неоформлених працівників та здійснили 66 інспекційних відвідувань

0
467

На виконання окремого доручення т.в.о Голови Державної служби України з питань праці від 25.08.2020 №Д-330/1/3.1-20 , з метою виконання завдань, покладених на Головне управління Держпраці у Донецькій області, з 01 вересня Управлінням розпочато проведення інспекційних відвідувань з питань виявлення неоформлених працівників на підприємствах Донецької області.

За результатами інспектувань протягом вересня посадовими особами Управління виявлено 216 працівників, які були допущені до роботи без належного оформлення трудових відносин. Загалом за вересень здійснено 66 інспекційних відвідувань.

Завдяки проведенню інспекційних відвідувань та інформаційно-роз`яснювальної роботи впродовж вересня забезпечено 13 068 фактів укладення трудових відносин між роботодавцями та працівниками Донецької області.

Заходи контролю проводяться з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV- 2».

Головне управління Держпраці у Донецькій області нагадує, що фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору(контракту) тягне за собою накладення штрафу у 10-ти кратному розмірі мінімальної заробітної плати, установленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.