Т.в.о. начальника ГУ Держпраці у Донецькій області обговорила проблемні питання металургійної галузі з директором ТОВ “Метінвест-Промсервіс”

0
481

1 жовтня т.в.о. начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Ганна Зуб відвідала з робочим візитом низку провідних підприємств у місті Маріуполь. Не стало виключенням й одне з найбільших підприємств України, які спеціалізуються на ремонті і сервісному обслуговуванні обладнання підприємств гірничо-металургійного комплексу – ТОВ «Метінвест-Промсервіс».

Керівник Головного управління Держпраці у Донецькій області Ганна Зуб, начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у м. Маріуполь Михайло Хайлов, генеральний директор ТОВ «Метінвест-Промсервіс» Андрій Жук, директор з охорони праці, промислової безпеки та екології ТОВ «Метінвест-Промсервіс» Ігор Белоусов обговорили проблемні питання наявні в галузі, здійснили аналіз нещасних випадків на виробництві, заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, впроваджених на підприємстві.

Окремо посадовці Держпраці нагадали керівникам підприємства про  неприпустимість використання праці неоформлених працівників, «прихованих трудових відносин» та про відповідальність за порушення вимог законодавства про працю.