Керівник ГУ Держпраці у Донецькій області провела робочу зустріч з представниками ПрАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча»

0
688

1 жовтня у місті Маріуполь т.в.о. начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Ганна Зуб провела зустріч з керівниками ПрАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча». У заході брали участь: радник Голови Держпраці Олексій Рибіков, начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у м. Маріуполь Михайло Хайлов, генеральний директор ПрАТ «ММК ім. Ілліча» Тарас Шевченко, директор з охорони праці, промислової безпеки та екології ПрАТ «ММК ім. Ілліча» Олег Астаф’єв.

Під час зустрічі було розглянуто низку актуальних питань, у тому числі:

  • дотримання законодавства з питань праці та охорони праці;
  • неприпустимість використання праці неоформлених працівників та «прихованих трудових відносин»;
  • заходи з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;
  • аналіз нещасних випадків на виробництві у порівнянні з аналогічним періодом минулого року;
  • розглянуто наявні скарги працівників.

Особливу увагу було приділено питанням організації виконання робіт підвищеної небезпеки в умовах карантинних обмежень.

Підсумовуючи результати зустрічі, Ганна Зуб наголосила, що навіть в складні часи, коли вся увага спільноти прикута до проблем з коронавірусною інфекцією, не слід забувати про небезпеки, що є наявними завдяки шкідливим та небезпечним факторам на робочих місцях металургійного виробництва. Лише послідовне додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час організації та виконання робіт на підприємстві надасть можливість запобігти випадкам виробничого травматизму.