Керівник ГУ Держраці у Донецькій області прийняла участь у засіданні колегії ДонОДА

0
401

24 вересня представниками Донецької обласної державної адміністрації було організовано та проведено в онлайн-режимі за допомогою Cisco WEBEX колегію, в якій, зокрема, взяла участь виконуюча обов’язки начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Ганна Зуб та начальник управління з питань праці Геннадій Ткаченко.

Так, на порядку денному директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Гончаренко доповів про стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства до опалювального сезону, а в.о. директора департаменту економіки розповідала про хід виконання програми економічного та соціального розвитку Донецької області у першому півріччі 2020 року.

Також на засіданні було обговорено реалізацію регіональної програми “Профілактика та лікування сердцево-судинних  та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки”, де доповідачем було зазначено, що у Донецькій області, як і в Україні в цілому, зберігається напружена демографічна ситуація, за якої рівень смертності перевищує рівень народжуваності. 

Хвороби системи кровообігу є провідними в структурі захворюваності, інвалідності дорослого населення, особливо працездатного віку. Щорічно визнаються інвалідами більше 1,5 тис. осіб з приводу хвороб серцево-судинної системи, у тому числі понад 1000 – працездатного віку. Пріорітетні напрями цією програми включають профілактику серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань, своєчасну діагностику та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань.