Масштабні карантинні обмеження у 2020 році вплинули на велику кількість заходів, що мали відбутися протягом року у всіх без винятку сферах діяльності: деякі заходи були переведені у дистанційну форму, інші – вимушено перенесені на більш сприятливі часи.

Не став виключенням і IX Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Ще наприкінці лютого 2020 року в межах першого етапу регіонального конкурсу відбіркового туру у місті Маріуполь журі під головуванням начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Сергія ПОПОВА, за участі начальника відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Михайла ХАЙЛОВА, спеціалістів Маріупольської міської ради, представників профспілок були визначені 9 переможців відбіркового міського туру.

Крім того 11 учасників було відзначено за майстерне втілення творчої ідеї, актуальність теми та оригінальсть художнього твору наданих робіт.

21 вересня на початку навчального року відбулась так довго очікувана подія – переможці та лауреати відбіркового Маріупольського міського туру були нагороджені грамотами Головного управління Держпраці у Донецькій області та пам’ятними подарунками від міської ради Маріуполя.