Спеціалісти гірничого управління надали консультації фахівцям ТОВ “Краснолиманське” щодо порядку узгодження  планів розвитку гірничих робіт

0
82

Заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні Легкий Олексій Вікторович  разом з головним державним інспектором Станіславом Дзюбою, а також головний державний інспектор спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерского нагляду Мазур Євген Миколайович провели технічну консультацію головним фахівцям ТОВ «Краснолиманське», а саме: в.о. головного інженера Чеботенку В.О., в.о. заступника директора з ОП Пилипенку С.П., головному технологу Волосецькому К.І., щодо порядку узгодження  Планів розвитку гірничих робіт на наступний рік, своєчасної підготовки  відповідної технічної документації для розгляду, підготовки звіту керівника підприємства про виконання умов погодження ПРГР у поточному році, усунення порушень вимог нормативно- правових актів з охорони праці, які було виявлено під час перевірки.

Було наголошено, що ведення робіт на робочих місцях, які не відповідають  вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, не дозволяється та , у разі ведення цих робіт,  необхідно негайно зупинити їх.