Проведено позапланову перевірку умов узгодження програми розвитку гірничих робіт на ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1»

0
82

10 вересня головним державним інспектором спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю та відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні Заморєєвим А.І. було проведено позапланову перевірку умов узгодження програми розвитку гірничих робіт на ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1», відповідно до «Протоколу розгляду Головним управлінням Держпраці у Донецькій області проектів Планів розвитку гірничіх робіт по ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» на 2020 рік» від 13.11.2019р на підставі заяви  директора ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» від 21.08.2020 року за №1629.

В ході перевірки було розглянуто відповідність фактичного стану протипожежного захисту підприємства вимогам «Проекту протипожежного захисту ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» та виконання організаційно-технічних заходів з приведення протипожежного захисту до вимог діючого законодавства. За результатами позапланової перевірки складено акт.