Представник інспекції праці обговорила питання виявлення неоформлених трудових відносин з керівництвом відділу превенції Центрального ВП ГУНП у Донецькій області

0
312

Для виконання поставлених завдань Держпраці та її територіальні органи взаємодіють зі всіма соціальними партнерами та правоохоронними органами.

У Маріуполі 4 вересня відбулася зустріч заступника начальника відділу контролю південно-західного напрямку управління з питань праці Валентини Гуменюк  з керівництвом та працівниками  відділу превенції Центрального ВП ГУНП у Донецькій області. Темою жвавого діалогу стало питання  виявлення неоформлених трудових відносин. І для Головного управління Держпраці у Донецькій області, і для Головного управління Нацполіції у Донецькій області боротьба з нелегальною зайнятістю населення є пріоритетним завданням.  

На жаль, у Маріуполі відсоток тіньової зайнятості достатньо великий. Наприклад, у сфері торгівлі продовольчими товарами відсоток тіньової зайнятості досягає 70%.

Під час зустрічі було оговорено шляхи взаємодії, обміну інформацією, проведення спільних заходів контролю. Досягнуто розуміння щодо плідної співпраці для стабілізації економіки, збільшення ЄСВ та податкових надходжень до бюджетів всіх рівнів.