В ГУ Держпраці у Донецькій області розглядали плани розвитку гірничих робіт ДП “Торецьквугілля”

0
172

1 вересня в Головному управління Держпраці у Донецькій області відбулась технічна нарада під головуванням Т.в.о. начальника Ганни ЗУБ, представників управління гірничого нагляду – начальника гірничого управління Дмитра Самохвалова, його заступника та керівництва ДП «Торецьквугілля».

Під час наради розглядались питання виконання умов погодження Планів розвитку гірничих робіт на 2020 рік.

Фахівці Управління Держпраці  вкотре нагадують, що основним завданням плану розвитку гірничих робіт є забезпечення виконання плану видобутку корисних копалин та підвищення ефективності роботи вугільного підприємства у плановому році з урахуванням:

  1. Забезпечення створення безпечних вимог праці виробничого персоналу гірничого підприємства.
  2. Комплексного та раціонального використання мінеральної сировини, запобігання понаднормативних втрат, застосування прогресивних, безпечних і нешкідливих способів підготовки та розробки родовищ корисних копалин, забезпечення максимально можливої виїмки корисних копалин при сучасних технологіях.
  3. Оптимізації технології та організації гірничих робіт, максимального ступеню механізації усіх виробничих процесів.
  4. Економічно-доцільного використання геологічних та гірничо-технічних умов розробки родовищ.
  5. Проведення заходів з охорони надр, навколишнього природного середовища та рекультивації земель порушених гірничими роботами.
  6. Своєчасного виконання експлуатаційної розвідки та підготовки до виїмки корисних копалин.
  7. Планування розвитку гірничих робіт відповідно до проекту розробки родовища, геологічного звіту затвердженого в ДКЗ України, геолого-маркшейдерської документації, техніко-економічних показників роботи кар’єру за попередній звітний рік, відомостей щодо наявності та технічного стану гірничого обладнання, спроможність виконання робіт, що пов’язані з підвищеною небезпекою, матеріалів погоджень об’ємів та строків виконання підрядних робіт (буровибухових, гірничих, транспортних).