У м. Новоградівка інспектори праці проводили превентивні заходи для підприємців міста

0
155

14 серпня 2020 року інспектором праці Головного управління Держпраці в Донецькій області,  інспектором праці Новогродівської міської ради разом з  представниками центру зайнятості населення  здійснили інформаційні відвідування підприємців торгівельної сфери міста Новогродівка були проведені превентивні заходи у рамках інформаційної кампанії, спрямованої на подолання незадекларованої праці.

Протягом серпня 2020 року інспектори праці інформуватимуть роботодавців та найманих працівників усіх сфер діяльності про найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства, щодо неоформлених належним чином трудових відносин та відповідальності за порушення законодавства про працю, а з 1 вересня розпочнеться інспекційна кампанія з питань виявлення незадекларованої праці.

Нагадуємо, Головне управління Держпраці у Донецькій області надає всебічну інформаційну допомогу з питань застосування трудового законодавства. Для отримання фахової консультації можна звернутися, безпосередньо, до фахівців Головного управління Держпраці у Донецькій області за телефоном (0623) 5218-59-42 або відправити повідомлення на електронну пошту 05dn@dsp.gov.ua.