Керівник ГУ Держпраці у Донецькій області відвідала ПрАТ “МК “Азовсталь”

0
475

6 серпня у Маріуполі керівник Головного управління Держпраці у Донецькій області Ганна Зуб та радник Голови Державної служби України з питань праці Олексій Рибіков зустрілись з керівництвом ПрАТ “МК “Азовсталь” та обговорили ситуацію з нещасними випадками на виробництві, а також шляхи та заходи щодо їх зменшення. 

Представники підприємства наголосили, що охорона праці – це важлива складова для підвищення довіри до якості продукції та підвищення конкурентоспроможності, а здоров’я та безпека працівників є одною з важливих складових стратегії розвитку комбінату. Тож, на підприємстві постійно розробляються, впроваджуються та вдосконалюються заходи, спрямовані на підвищення промислової безпеки та зниження рівня виробничого травматизму.

На постійній основі ведеться навчання персоналу комбінату з охорони праці та промислової безпеки. Представники ПрАТ “МК “Азовсталь” розповіли про семінари з охорони для керівників усіх ланок, зі зйомкою і демонстрацією фільмів з охорони праці та промислової безпеки, які є наочним прикладом необхідності працювати безпечно. Проводяться семінари з навчання корпоративним стандартам Групи МЕТІНВЕСТ в області охорони праці, промислової безпеки та охорони здоров’я. На незмінно високому рівні знаходиться робота громадських інспекторів з охорони праці. Вони постійно ведуть профілактичну роботу, приймають систематичне участь в щоквартальних оглядах-конкурсах серед структурних підрозділів комбінату.