на фото: т.в.о. начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Ганна Зуб, радник Голови Держпраці Олексій Рибіков та начальник Фонду соціального страхування у Донецькій області Людмила Давиденко


Сьогодні, 5 серпня,  т.в.о. начальника ГУ Держпраці у Донецькій області Ганна Зуб разом з радником Голови Державної служби України з питань праці Олексієм Рибіковим провела нараду з начальником Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Донецькій області Людмилою Давиденко.

Сторонами були обговорені заходи профілактики інфікування коронавірусом COVID-2019 та звернуто особливу увагу  на дотримання відповідального ставлення працівників до власного здоров’я та здоров’я оточуючих. Фонд соціального страхування України наголошує:

кожна застрахована особа в разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу має право отримати листок непрацездатності для ізоляції від COVID-19 з метою упередити ризики поширення пандемії.

Втрачений за час самоізоляції під медичним наглядом заробіток компенсує Фонд соціального страхування України.

Станом на сьогодні ФССУ прийняв на оплату лікарняні листки, видані через ізоляцію від COVID-19, на суму понад 10 мільйонів гривень. Фінансування допомог в разі ізоляції від коронавірусної хвороби здійснюється за кошти фінансової допомоги, виділені з фонду боротьби з COVID-19 відповідно до постанови Уряду.