Представник Управління Держпраці прийняв участь у засіданні комісії Слов’янської РДА

0
238

Заступник начальника управління, начальник відділу контролю північно-східного напрямку управління з питань праці  Звягільський М.Я. прийняв участь у виїзному  засіданні комісії Слов’янської районної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Під час засідання, яке проходило в селище Мирне під головуванням голови Слов’янської РДА  Андрія Терещенко, з  питання перспективи погашення заборгованості із заробітної плати 288 працівникам  ПрАТ «Донрибкомбінат» в сумі 1886 тис.грн. було обговорено результати моніторингу стану виплати заробітної плати на підприємстві та заходи, які вживаються керівництвом підприємства  для погашення заборгованості .

Також керівництво ПрАТ «Донрибкомбінат» було попереджено про відповідальність за порушення законодавства про працю в частині порушення термінів виплати заробітної плати та використання праці без укладання трудового договору.

За результатами наради були прийнято рішення щодо  складання та погодження  керівництвом ПрАТ «Донрибкомбінат» графіка погашення заборгованості з заробітної плати протягом двох тижнів.