Держслужбовці Управління Держпраці склали іспит щодо підвищення кваліфікації

0
380

Наказом Національного агентства України з питань державної служби 26.11.2019 року № 211-19 затверджено Порядок організації підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування. Так, відповідно до Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад,  державні службовці у межах виконання індивідуальних програм та посадові особи місцевого самоврядування мають набирати не менше одного кредиту ЄКТС протягом календарного року.

9 червня 2020 року у Донбаському інституті техніки та менеджменту ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» державні службовці ГУ Держпраці у Донецькій області склали тестування щодо підвищення кваліфікації державних службовців за темою: «Комунікація та взаємодія». Мета навчання – підвищення рівня комунікативної компетентності, розвиток професійної самосвідомості та мотивації успіху, а також навичок організації внутрішньо групової взаємодії. ‘ ‘ Завдяки аналізу особливостей впливу власної поведінки на інших учасників тренінгової групи та отримання необхідних знань про способи підтримки колег, розвитку навичок емоційної саморегуляції та подолання конфліктів, державні службовці зможуть переосмислити власну роль у трудовому колективі та потенціал командного вирішення завдань, та знайти для себе ефективні інструменти вирішення завдань професійного розвитку. За результатами навчання державні службовці отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації, що в подальшому підвищить процес взаємодії з колегами та співробітниками, а також працівниками інших відділів та служб відповідно принципів корпоративної культури та етики ділового спілкування.

Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.