Спеціалісти Держпраці проводять позапланові заходи в медичних закладах Донецької області

0
166

Фахівці управління з питань праці  Головного управління Держпраці у Донецькій  області спільно з представниками органів місцевого самоврядування, яким делеговані повноваження щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість, розпочали проведення низки позапланових заходів державного нагляду (контролю) в медичних закладах області.

У ході проведення заходів  контролюється додержання законодавства про працю при нарахуванні та виплаті заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також питання своєчасного подання повідомлень про встановлені факти інфікування медичних працівників коронавірусною інфекцією.

Зазначені заходи відбуваються з метою виконання  доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 25.05.2020 року щодо здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю)  упродовж червня-липня 2020 року, а також окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери.

Заходами державного нагляду (контролю) інспектори праці  охоплять всі медичні установи, які безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню коронавірусної хвороби, лікуванням пацієнтів  із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.