У Маріуполі посадовці Управління Держпраці спілкувалися з будівельниками міста

0
98

Вчора, 12 березня, у конференц-залі Головного управління Держпраці у Донецькій області (м.Маріуполь) проведено семінар з керівниками та бухгалтерами будівельних підприємств.  За даними Держстата України саме будівельна галузь є однією з травматичних та з використанням праці без належного оформлення трудових відносин.

Семінар проводили начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Михайло Хайлов,  в.о.заступника начальника відділу контролю південно-західного напрямку управління з питань праці Наталя Морозова, старший інспектор відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Олександр Гончар, представники Маріупольського об’єднаного управління ПФУ у Донецькй області, Маріупольського міського центру зайнятості. Семінари відвідали представники 15 підприємств, таких як ТОВ «Варант Сервіс»», ТОВ «ПАМПАД», ПП «АЗОВМОНТАЖ» та інші.

Інспектора праці та соціальні партнери надали методичну допомогу з питань оформлення трудових відносин, охорони праці та профілактики коронавірусу.