Посадовці Управління Держпраці обирали кращі малюнки з охорони праці дітей Маріуполя

0
307
SONY DSC

24 лютого у рамках першого етапу IХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»  в Донецькій області міста Маріуполь пройшло засідання журі відбіркового міського туру в складі голови – Сергія Попова – начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області та членів жюрі: Михайла Хайлова – начальника відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у м. Маріуполь, а також представників Фонду соціального страхування, міської ради та профспілок.   

Підготовку здійснював головний державний інспектор відділу нагляду на виробництвах  підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Євген Куліш.  Участь у конкурсі прийняли багато підприємств, установ та закладів  міста після проведення інформаційно – роз’яснювальної  роботи фахівців управління нагляду в промисловості  і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці  у Донецькій області.

             За результатами засідання журі відібрали серед більш ніж двоста якісних художніх робіт найбільше відповідаючі умовам конкурсу, визначили фіналістів, та прийняли рішення передати найкращі роботи до другого етапу конкурсу.