Інспектор гірничого управління відвідала ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління»

0
143

Головний державний інспектор спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Тамара Чернікова провела семінар з керівниками ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління» на тему: «Технічний контроль, обслуговування і ремонт електроустановок».

В ході семінару спеціаліст доповіла присутнім, що у споживача повинен бути організований контроль технічного стану шляхом проведення оглядів, експертного обстеження (технічного діагностування) електроустановок, обладнання, будівель і споруд. Контроль має бути як постійним, так і періодичним. Періодичність контролю установлює особа, відповідальна за електрогосподарство. За результатами контролю мають складатися відповідні документи (акти огляду, акти і протоколи випробувань та вимірювань). Крім того, результати контролю повинні фіксуватись у оперативному журналі, журналі дефектів та неполадок на електроустановках. 

Наприкінці зустрічі було звернуто увагу на обов’язки керівництва підприємства по втіленню заходів по створенню безпечних умов праці відповідно з вимогами Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.