Місце знаходження державного органу Види посади (керівна \ спеціаліст) Категорія Найменування структурного підрозділу Основні вимоги до кандидатів
Краматорськ  начальник відділу – заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Б відділ нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Переглянути

Прийом документів до 26.02.2020 17:00

Для подання документів необхідно зареєструватися на сайті https://career.gov.ua/ та виконати усі кроки онлайн. 

Увага! Усі документи на участь у конкурсі подаються тільки онлайн на https://career.gov.ua/!

———————————————————————————————————–

Необхідні документи для участі у конкурсі (заповнюється та подається на сайті https://career.gov.ua/ :
  1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади встановленої форми;
  2. резюме встановленої форми (завантажити), в якому обов’язково зазначається:
  • прізвище, ім’я, по батькові кандидата;
  • реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;
  • підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;
  • відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;
  1. заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (див.тут).

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву.

Також може подаватися додаткова інформація, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі подає відповідну інформацію онлайн через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС.

Електронний підпис можна отримати в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК). В деяких АЦСК послуга отримання ЕЦП платна, але є і безкоштовні варіанти, наприклад, в АЦСК ПАТ КБ «Приватбанк». Для цього потрібно бути клієнтом Приватбанку та мати доступ до Приват 24.