Спеціалісти гірничого управління приняли відібрали кращі дитячі малюнки з охорони праці у Добропіллі

0
142

18 лютого працівники відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Катерина Пазуренко та Андрій Леонов  прийняли участь у засіданні журі з підведення підсумків конкурсу дитячого малюнка серед дітей працівників «Шахтоуправління Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля». В комісії приймали також участь заступник директора з охорони праці «Шахтоуправління Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» Євген Горбатенко, головний технічний інспектор праці Добропільського теркому Укрвуглепрома Євген Міленко та представник Добропілльського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Олег Чертушкін.

Мета конкурсу – привернення уваги суспільства, формування позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства, виховання культури безпеки праці на виробництвах України у підростаючого покоління, як майбутніх роботодавців та працівників.

Відповідно до умов, відбір малюнків проходив у трьох вікових категоріях: І вікова категорія – з 6 до 10 років; ІІ вікова категорія – з 11до 14 років; IІІ вікова категорія – з 15 до 18 років. По кожній віковій категорії було відібрано по три малюнки. Переможцями стали:

І вікова категорія – з 6 до 10 років:

I місце – Савченко Тимофій, 6 років

ІІ місце – Обуховський Максим, 6 років

ІІ місце – Удовиченко Аліса, 6 років

ІІІ місце – Ковальова Кіра, 9 років.

ІІІ місце – Пшиченко Ростислав, 8 років

ІІ вікова категорія – з 11до 14 років:

I місце – Крот Поліна, 12 років

II місце – Клещевников Дмитро, 11 років

ІІІ місце – Подорожня Вікторія, 11 років.

ІІІ вікова категорія – з 11 до 14 років:

I місце – Антал Катерина, 16 років

Всі переможці будуть урочисто нагороджені цінними подарунками.