Посадовці гірничого управління провели семінар на ДП “ВК Краснолиманська”

0
143

На минулому тижні у ДП «ВК «Краснолиманська» головним державним інспектором спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю та гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні управління гірничого нагляду Буртновською О.Л., головним державним інспектором відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні управління гірничого нагляду Короленком Р.Є. спільно з представником ВКОЗ у СДС Покровського ВП ГУНП в Донецькій області, ст. лейтенантом поліції Лозовим Д.О. проведено семінар.

На порядку денному були розглянуті такі питання, як порядок охорони постійного підземного витратного складу вибухових матеріалів гор.545м ДП «ВК «Краснолиманська», особливості Порядку обліку вибухових матеріаліа промислового призначення, а також відповідальність за правопорушення у сфері поводження з вибуховими матеріалами.

Також обговорили ЗУ «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення», Кримінальний кодекс України,                 інструкція з охорони праці роздавальника вибухових матеріалів ДП «ВК «Краснолиманська», а також інші нормативно-правові акти з охорони праці, що регламентують поводження з вибуховими матеріалами

Фахівці підприємства прийняли інформацію до відома. На всі поставлені ними питання було надано відповіді у повному обсязі.