На шахті “Капітальна” інспектори Управління обговорили організацію роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці

0
48

17 лютого головним державним інспектором спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю та гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні Заморєєвим А.І. було проведено технічне навчання з фахівцями ВП «Шахта «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.

В ході технічного навчання головним державним інспектором Заморєєвим А.І. були розглянуті вимоги безпеки при експлуатації шахтного стаціонарного обладнання. Особливу увагу було приділено заходам безпеки при експлуатації шахтних підйомів, а також вимогам «Керівництва з ревізії, налагодження та випробуванню шахтних підйомних установок».

Інженерно-технічним працівникам була роз’яснена методика, об’єм та технологія робіт по ревізії, наладці і випробуванню механічного і електричного устаткування шахтних підйомних установок. Описані конструкції окремих вузлів підйомних машин, електроустаткування, апаратури управління, захисту і схем блокувань, що забезпечують безпечну роботу підйомних установок. Доведені нормативи і вимоги, дотримання яких потрібне при ревізії, наладці, випробуванні і експлуатації підйомних установок.
Технічне навчання пройшло у формі конструктивного діалогу, були надані відповіді на поставлені запитання та розглянуто заходи, щодо запобіганню травматизму при експлуатації підземних транспортних засобів.