Заступник начальника спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості провів нараду на ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління»

0
288

14 лютого заступник начальника спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості управління гірничого нагляду Андрій Астапов провів семінар з представниками геолого-маркшейдерської служби ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління» на тему: «Проблеми рекультивації і ревіталізації земель, порушених гірничими роботами».                                                                                 

 В ході семінару було розглянуто проблеми організації рекультиваційних і ревіталізаційних робіт з метою покращання стану земель, порушених гірничими роботами.  Наголошено на актуальності комплексного вирішення спектру геоекологічних проблем гірничопромислових територій в Україні. Проаналізовано досвід вдалої рекультивації порушених земель у районах видобування і збагачення корисних копалин. Подано засади удосконалення рекультиваційних і ревіталізаційних заходів, спрямованих на оптимізацію природно-господарських систем гірничопромислових територій. 

Наприкінці зустрічі Андрій Астапов довів до відома присутніх про основні засади Закону України «Про охорону праці». Особливу увагу було звернуто на права громадян на охорону їх життя і здоров’я у процесі трудової діяльності.