У Краматорську проводили нараду з представниками Данської Ради щодо дотримання законодавства про працю та охорону праці

0
213

У Краматорську, 11 лютого, в приміщенні Донецької торгівельно-промислової палати, фахівці Данської Ради у справах біженців, Данської групи з розмінування та представники ГУ Держпраці у Донецькій області в рамках Програми економічного розвитку та правової допомоги Східної України провели засідання круглого столу з питань здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю та охорону праці.

У заході також прийняли участь представники Головного Управління ДПС у Донецькій області, представники малого та середнього бізнесу – юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю.


Головне управління Держпраці у Донецькій області представили заступник начальника управління – начальник відділу контролю північно – східного напрямку управління з питань праці Михайло Звягільський та начальник відділу нагляду у металургії та машинобудуванні Дмитро Мєліхов.

Під час засідання висвітлено проблемні питання та налагоджено активну дискусію щодо взаємодії органів державної влади та представників малого та середнього бізнесу для пошуку інструментів відносно попередження та уникнення порушень законодавства про працю суб’єктами господарювання.

До відома присутніх були доведені зміни, внесені Постановою КМУ від 04.12.2019р. № 1132 до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019р. № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», а також зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України (щодо відповідальності за порушення законодавства про працю суб’єктами господарювання) внесені згідно Закону України від 12.12.2019 №378-ІХ.