6 лютого у Мирноградському центрі зайнятості було проведено семінар з роботодавцями міста на тему: «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам».

Головний державний інспектор відділу контролю південно-західного напрямку управління з питань праці Іванова Л. повідомила про проведення компанії на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 №2313/0/1-20 «Про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами».

Увагу суб’єктів господарювання було звернуто на неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та попереджено про відповідальність роботодавця у разі порушення вимог законодавства про працю України.

Директор Мирноградського центру зайнятості Н. Базилевич нагадала про важливість поповнення роботодавцями ринку праці новими вакансіями та збільшення у м. Мирнограді кількості застрахованих осіб шляхом працевлаштування. Представниками Мирноградського центру зайнятості було ознайомлено присутніх з тенденціями стимулювання роботодавців щодо створення робочих місць, у тому числі для осіб з інвалідністю, та повідомлено про гарантовані програми, як стимул до розвитку підприємницької діяльності та створення робочих місць.

Про актуальні питання оподаткування роботодавців щодо найманих працівників було ознайомлено представником Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області.

Представник Покровського об’єднаного управління ПФУ в Донецькій області звернула увагу роботодавців на новий онлайн-сервіс ПФУ «Електронна трудова книжка».
На запитання присутніх було надано роз’яснення щодо ведення документації при працевлаштуванні працівників, розмір ЄСВ та страховий стаж, необхідні при настанні пенсійного віку.