На виконання доручення Премєр-міністра України О. Гончарука від 22.01.2020 №2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детенізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, інспектори праці відділу контролю південно-західного напрямку управління з питань праці (з міцем дислокації м. Покрвськ) за участю працівників  інших підрозділів  Головного управління Держпраці у Донецькій області, спільно з інспекторами праці органів місцевого самоврядування, представниками центрів зайнятості,  управління Пенсійного фонду України Донецької області, Головного управління  ДПС у Донецькій області  в період з 23 по 31 січня 2020 року проводили роз’яснювальну роботу:

– серед роботодавців м. Покровськ, м. Добропілля, м. Селидове, м. Мирноград, м. Курахове, м. Вугледар, м. Волноваха, м. Новогродівка, Покровського, Добропільського та Мар’їнського районів. 

– упродовж компанії інформаційними заходами у вигляді відвідувань було охоплено  3109 роботодавця та 7479 працівників.

Інспектори праці та інші фахівці, які приймали участь у відвідуваннях, надавали методичну допомогу з питань додержання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин, роздали інтерактивні буклети «Головне, що треба знати про оформлення трудових відносин».