Спеціалісти гірничого управління провели заходи з запобігання корупції на ДП “Мирноградвугілля”

0
171

27 січня заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні управління гірничого нагляду Легкий Олексій Вікторович, головні державні інспектори: Дзюба Станіслав Олександрович та Короленко Роман Євгенович провели семінар-нараду на ВП «Шахта 5/6» ДП «Мирноградвугілля» щодо основних положень  Закону України «Про запобігання корупції». На даному заході були присутні заступник директора з охорони праці Андроненко Р.И. та інші інженерно-технічні  працівники підприємства.

Присутнім було наголошено на  актуальні питання антикорупційного законодавства. Розглянуто види  конфліктів інтересів, а саме потенційний та реальний, алгоритми дій  працівника та керівника у зв’язку із встановленням наявності конфлікту інтересів, а також способи врегулювання цих конфліктів.

  Було акцентовано на тому, що головною метою антикорупційної системи є не покарання службової особи, яка діяла в умовах потенційного чи реального конфлікту інтересів, а недопущення його виникнення.

Ефективність же цього процесу залежить, насамперед, від правильних та професійних дій і рішень її керівника, який повинен обрати збалансований спосіб його врегулювання з точки зору мінімального обмеження прав службовця та забезпечення інтересів служби.