Фахівці Управління проводять перевірку ТОВ «Завод кольорових металів»

0
160

На ТОВ «Завод кольорових металів» з 20  по 24 січня проводиться позачергова перевірка у зв’язку з нещасним випадком зі смертельним наслідком, який стався 16 грудня 2019 року зі слюсарем-ремонтником пресово-волочильного цеху.

Перевірку проводять посадові особи ГУ Держпраці у Донецькій області – заступник начальника відділу нагляду у металургії та машинобудуванні управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Сергій Гошко та головний державний інспектор Олег Березовський.

Під час заходу було проведено нараду з начальником служби охорони праці підприємства та керівниками структурних підрозділів пресово-волочильного цеху та обговорено наступні питання:  

  • дотримання вимог законодавства  НПАОП 0.00-1.15-07 «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті»,
  • належне утримання суб’єктами господарювання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявність перильного огородження;
  • утримання суб’єктами господарювання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та/або обертаються.   

Були надані статистичні данні щодо рівня травматизму та кількості нещасних випадків зі смертельними та тяжкими наслідками у металургійній галузі за 2019 рік, обговорені причини, які призвели  до настання цих випадків. Наприкінці зустрічі сторони наголосили на необхідності дотримання правил з охорони праці усіма працівниками підприємства.