Спеціалісти гірничого управління взяли участь у роботі комісії з приймання в експлуатацію підготовчого вибою на ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське»

0
150

 В період з 17 по 20 січня фахівці гірничого управління, а саме: спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю та відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні і відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні, прийняли участь в роботі комісії з приймання в експлуатацію підготовчого вибою монтажного хіднику 2 лави південної панелі блоку 10 ПРАТ «Шахтоуправління «Покровське».

Монтажний хідник 2 лави південної панелі блоку 10 – гірнича виробка, призначена для монтажу секцій механізованого кріплення МКЮ-4У  2 лави південної панелі блоку 10. Виробка закріплено металевим арковим кріпленням КШПУ-17.7. Крок встановлення рам кріплення – 0,5м. Затягування виробки виконано металевою сіткою суцільно. Кут похилу виробки складає 4 – 50.

Виробка проводиться за допомогою прохідницького комбайну КСП-42. Транспортування гірничої маси з вибою виконується за допомогою конвеєра 1Л-80, та чотирьох конвеєрів 2ЛТ-1000. Вибій провітрюється за допомогою вентилятора місцевого провітрювання ВМЭ2/10 та  забезпечено необхідною кількістю повітря, яка складає Qф.в-= 320 м3/хв.. при  Q р.в-= 266 м3/хв. Витрата повітря на всасі вентилятора ВМЭ2/10 складає  Qф.вмп- 1544 м3/хв.. при  Q р.вмп= 1067 м3/хв.  У виробці здійснюється поточний прогноз викидонебезпеки та противовибросні заходи за допомогою насосів високого тиску Hauhinko (EHP).

По результатам здійснення заходу державного контролю робітниками Держпраці складено акт позапланової перевірки.