Фахівцем Управління проведено лекцію з підприємцями Мирнограду щодо забезпечення якості обслуговування вентиляційних каналів

0
158

Головним державним інспектором відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплекі О. Ісаєнко проведений семінар на тему: “Забезпечення своєчасного та якісного проведення робіт з технічного обслуговування димових та вентиляційних каналів (ДВК), багатоквартирних житлових будинків, приватного сектору та громадських будівель” з представниками ПП “Доминант-Сервіс” м.Мирноград, що обслуговують житловий фонд.

Учасники семінару, розглянувши питання стану внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, проаналізували перевірки стану ДВК, обговорили проблемні питання, що виникають в процесі експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання та перевірки технічного стану та ремонту димових і вентиляційних каналів, наголосили на необхідності проведення заходів по забезпеченню безпечної експлуатації та вчасного, якісного у повному обсязі технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків різних форм власності.         

Представники ЖКП задали питання щодо останніх змін в законодавстві про охорону праці,сучасні вимоги до засобів індивідуального захисту робітників при виконанні робіт підвищеної небезпеки. Ісаєнко О.І. відповів на численні запитання робітників.