У Добропіллі інспектор читала працівникам шахти лекцію

0
241

11 січня  головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні управління гірничого нагляду Катерина Пазуренко провела семінар-нараду на ПАТ «ДТЕК Октябрська ЦЗФ»  на тему: «Попередження виробничого травматизму на виробництві».

Виробничий травматизм – явище, що характеризується сукупністю виробничих травм. Було наголошено, що травми за ступенем тяжкості розподіляються на легкі, тяжкі та смертельні.

На підприємствах повинен проводитися аналіз виробничого травматизму, з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів.

Основні заходи щодо попередження та усунення причин виробничого травматизму і професійної захворюваності поділяються на технічні та організаційні. До технічних заходів належать заходи з виробничої санітарії та безпеки праці. До організаційних заходів належать: правильна організація роботи, навчання, контролю та нагляду з ОП; дотримання трудового законодавства, нормативно-правових актів з ОП; впровадження безпечних методів та НОП; проведення оглядів, лекційної та наочної агітації та пропаганди з питань ОП; організація планово-попереджувального ремонту устаткування, технічних оглядів та випробувань транспортних та вантажопідіймальних засобів, посудин, що працюють під тиском.