Заступником начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні О. Легким на ДП «ВК «Краснолиманська» та ТОВ «Краснолиманське», за  участю  у засіданні членів комісії з визначення категорії викидонебезпеки і порядку відпрацювання шахтопластів, схильних до газодинамічних явищ на 2020 рік,  було проведено технічне навчання  головних фахівців підприємства (головний інженер, головний маркшейдер, головний геолог)  щодо безпечного ведення гірничих робіт на вугільних пластах,схильних до ГДЯ, а також по викидонебезпечним пісковикам.

Було зазначено, що для запобігання газодинамічних явищ необхідно застосування таких  заходів як: прогноз небезпеки виникнення ГДЯ, застосування регіональних та локальних способів запобігання ГДЯ,систем розробки  та технології ведення гірничих робіт, що виключають або зменшують небезпеку виникнення ГДЯ, а також застосування організаційно-технічних заходів та засобів захисту працюючих від дії  поражаючих факторів у випадку виникнення ГДЯ.

Що було використовано зазначеною комісією, при розгляді переліку та порядку відпрацювання  пластів,схильних до ГДЯ на 2020рік.