12 грудня співробітниками служби охорони праці Маріупольської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» та за участю головного державного інспектора відділу нагляду на транспорті та зв’язку Миколи Карапіри здійснено відвідування автотранспортної дільниці.

З водіями та керівництвом підрозділу було проведено бесіди та нараду з питань дотримання вимог безпечної експлуатації автотранспорту в зимовий період та безпеки праці в умовах низьких температур.

«Управління будь-яким транспортним засобом пов’язано з підвищеним навантаженням на нервову систему. Автомобіль розглядається як джерело підвищеної небезпеки: аварія на дорозі, необережність під час перевезення небезпечних вантажів або порушення техніки безпеки при поводженні з паливно-мастильними матеріалами можуть завдати серйозної шкоди як здоров’ю самого водія, так і іншим учасникам дорожнього руху. Професія водія вимагає особливої уваги і детального виконання правил» – зауважив Микола Карапіра.

Начальник служби охорони праці Адміністрації порту Сергій Дем’яносов зазначив, що проведення профілактики виробничого травматизму, дотримання законодавства про охорону праці є невід’ємною складовою функціонування системи охорони праці на підприємстві.

«Немає нічого важливішого, ніж здоров’я і безпека людей. Ми всі працюємо, щоб запобігти нещасним випадкам», – підкреслив Сергій Дем’яносов.