Представники Управління Держпраці провели семінар у Краматорському міському відділенні Фонду соціального страхування

0
190

Головні спеціалісти-юрисконсульти відділу юридичного забезпечення Павло Голуб та Олена Бажан  в рамках Всеукраїнського тижня права провели семінар із представниками Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області. Посадовці Держпраці висвітлили питання, які стосуються компетенції Управління Управління під час здійснення ним контрольних повноважень.

Павло Голуб наголосив на основних аспектах взаємодії посадових осіб Управління Держпраці та страхових експертів з охорони праці Фонду під час проведення спеціальних розслідувань нещасних випадків та розслідувань обставин і причин виникнення хронічних професійних захворювань (отруєнь). В свою чергу, Олена Бажан проінформувала присутніх про судову практику з питань оскарження висновків комісій із спеціального розслідування та комісій з проведення розслідування причин виникнення хронічного професійного захворювання (отруєння).

Також спеціалісти Управління Держпраці роз’яснили основні положення Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», а також акцентували увагу на відповідальності за порушення законодавства про працю, яка передбачена нормами статті 265 Кодексу законів про працю України.

 Наприкінці зустрічі учасники висловили пропозиції щодо подальшої співпраці у визначених питаннях та домовились про наступні зустрічі.