У школі м. Білецьке фахівцями Управління Держпраці проведено заходи з Тижня Права 2019

0
359

10 грудня начальником відділу юридичного забезпечення Євгеном Ніколенком, та головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері А. Мельником був проведений  семінар в Білицькій школі №9 на тему: «Всеукраїнський тиждень Права».

В Україні у грудні, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Тиждень права – це масштабний захід, який об’єднує правників, органи влади, громадський сектор, міжнародних партнерів задля просвіти у сфері прав людини.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року № 568-р затверджено План заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права, який, зокрема, передбачає: організацію і проведення в закладах середньої освіти Всеукраїнського уроку «Права людини» з нагоди проголошення загальної декларації прав людини та виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

На уроках були присутні директор Білицької загальноосвітньої школи  I-III ступенів №9 Добропільської міської ради Рєпна Лариса Володимирівна , працівники і вчителі, а також учні 9-10 класів.

В ході семінару всім присутнім працівникам та учням були надані вичерпні відповіді спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини і механізмів їх реалізації та захисту.

.