На шахті “Капітальна” обговорено реалізацію і захист прав людини

0
142

Заступником начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні Легким Олексієм Вікторовичем та головним державним інспектором відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні Короленком Романом Євгеновичем, з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань на ВП «Шахта «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» для працівників підприємства було проведено семінар з питань реалізації і захисту прав людини.

В ході семінару було зазначено,що права людини – це гарантована законом міра свободи особи та її можливість вільно діяти, самостійно обирати вид і міру власної поведінки з метою задоволення матеріальних і духовних потреб через користування надбаннями та благами суспільства і держави у межах, визначених національним і міжнародним законодавством.

Юридичні гарантії прав і свобод людини і громадянина встановлюються державою в Конституції та законах України. Конституція України гарантує право на оскарження в суді, дії чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Згідно принципу презумпції невинуватості, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.