Профілактична робота щодо недопущення корупційних дій в Головному управлінні Держпраці у Донеціькій області триває

0
187

9 грудня за ініціативою ООН відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. 

Саме 9-11 грудня 2003 року в мексиканському місті Меріда відбулася політична конференція високого рівня, на якій була підписана Конвенція ООН проти корупції.

Україна  ратифікувала угоду 18 жовтня 2006 року. 

 Згідно з Конвенцією ООН проти корупції та Конвенції Ради Європи про кримінальну відповідальність за корупцію (1999) корупція – це зловживання державною владою для одержання вигоди в особистих цілях, в цілях третіх осіб і груп, а також різні форми незаконного привласнення публічних коштів для приватного використання.

 До Міжнародного дня боротьби з корупцією головним спеціалістом з протидії корупції Головного управління Держпраці у Донецькій області проведено черговий комунікативний захід ( лекцію) з працівниками Управління праці Головного управління Держпраці на тему змін у законодавстві в частині фінансового контролю державних службовців, особливостей декларування державними службовцями майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру за минулий рік, враховуючи норми Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» № 140-IX від 02.10.2019р.

 Окрім того, з працівниками структурних підрозділів Головного управління Держпраці у Донецькій області систематично проводяться профілактичних заходи (лекції, технічні, робочі наради тощо)  щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності; надається індивідуальна (усно чи/або в телефонному режимі) консультативна допомога щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.