За участю представників Управління проводилось протиаварійне тренування на КП “Компанія “Вода Донбасу”

0
317

На території видадкового складу збереження рідкого хлору Старо-Кримської ділянки Маріупольського РВУ КП «Компанія «ВОДА ДОНБАСУ» було проведено протиаварійне тренування з виробничим персоналом складузбереження рідкого хлору за темою: «Разгерметизація запірної арматури хлорного обладання».

Тренування проводилось за участю представника відділу нагляду хімічній промисловості та газовому комплексі та начальника служби охорони праці Маріупольського РВУ.

Провідний інженер хлорного господарства проінформував про аварійну ситуацію на об′єкті, а саме: виникла умовна розгерметизація вентиля ДУ 50 на зливному майданчику складу хлору. Від датчиків загазованності спрацювала аварійна звукова сигналізація. Сигнал негайно був переданий до центрального диспетчерського пульту, з подальшою трансляцією мовного попередження про розповсюдження хмари хлору. Черговий центрального пункту за схемою сповіщення умовно повідомив відповідні служби про  аварійну ситуацію.

Бригадою у складі слюсарів-ремонтників, згідно «Інструкції по діям під час виникнення аварійної ситуації» відпрацьован порядок дій, а саме:

  • були застосовані засоби індивиідуального захисту (хім. костюми, ізолюючі протигази), після чого працівники приступили к ліквідації  витоку хлору.
  • По периметру будівлі складу був виставлений сигнальник, були перекриті вентилі на зливному майданчику.  Умовно проведено заміну пошкодженого вентиля на зливному майданчику.  По закінчені виконання робіт  проведено перевірку відсутності витоку хлору.
  • Умовно аварійну ситуаціюв нормативні часові термини було ліквідовано, про що керівництво Старо-Кримської ділянки було проінформовано провідним інженером хлорного господарства Луценко Р.