Начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков разом з головним державним інспектором поспілкувались з керівництвом ТОВ «РУССОЛЬ – Україна» щодо вимог безпеки до процесів проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Представники гірничого управління нагадали, що вантажно-розвантажувальні роботи повинні проводитися під керівництвом посадової особи або працівника, відповідального за безпечне проведення цих робіт. Оформлення технологічної документації проводиться згідно з вимогами ГОСТ 3.1102-81 «ЕСТД. Стадии разработки и виды документов», а саме: маршрутних карт, карт технологічних процесів, карт типових технологічних процесів, карт на процеси проведення вантажно-розвантажувальних робіт і переміщення вантажів.

Посадовці також відповідали на запитання присутніх на семінарі працівників підприємства та звернули увагу на обов’язки керівництва по втіленню заходів по створенню безпечних умов праці відповідно з вимогами Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.