Рівень смертельного травматизму на ДП “Мирноградвугілля” зменшується у 2019 році, а загального – збільшується, разом із закриттям відокремлених підрозділів.

Про це говорили на нараді спеціалісти служби охорони праці підприємства та головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю. Так, наприклад, на ліквідованій у червні шахті “Родинська” сталося 2 випадки травматизму, на шахті “Капітальна” – 20, шахті “Центральна” – 6, а на шахті “5/6” – тільки один випадок.

На цей час ці державні шахти, які знаходяться у складі ДП “Мирноградвугілля” не забезпечені, попри реструктуризацію та скорочення працівників, належним чином ні саморятівниками, ні спецодягом, та навіть фільтрами.

На нараді розглянули основні причини та обставини останніх нещасних випадків, що сталися у серпні-вересні поточного року. До фахівців служби охорони праці було доведено основі зміни, що передбачені «Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», які набрали чинності з 1 липня. Особливу увагуспеціаліст Управління Держпраці приділив основним недолікам при складанні актів за формою Н-1 по розслідуванню нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.