Усі вимоги з охорони праці на будівельному майданчику Краматорська були виконані підприємством

0
274

У жовтні ми писали, що на одному з будівельних майданчиків Краматорська підприємство ТОВ “ВІОКС”, яке виконує підрядні роботи, нехтує правилами безпеки, а саме, неприбране будівельне сміття, яке там знаходиться, може стати причиною травматизму працівників, або навіть привести до смертельних випадків. 

Відповідальні особи підрядної організації запевнили посадовців ГУ Держпраці у Донецькій області у тому, що усі недоліки та порушення будуть ліквідовані у найближчий термін, тож спеціалісти відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами вирішили перевірити особисто будівельний майданчик та прослідкувати за усуненням порушень нормативно-правових актів з охорони праці.

Тож, станом на кінець жовтня, на будівельному майданчику наведено порядок – прибрані купи будівельного сміття, заскладовано  лісоматеріали, які придатні до подальшої експлуатації, демонтовані  будівельні  риштування. Виходячи з побаченого можна зробити висновок, що проведення  спільних  превентивних заходів на будівельних майданчиках сприяє  до дотримання нормативно-правових актів з охорони праці  і до організації безпечних умов праці.