Відповідно до рішення апеляційного суду підприємство має виплатити 10,6 млн. гривень.

Під час інспекційного відвідування  підприємства з видобутку вугілля, яке відбулось у 2018 році, інспекторами праці Головного управління Держпраці у Донецькій  області було виявлено 95 працівників, які виконували роботи без належного оформлення трудових відносин, а саме, виконували роботи на підставі цивільних договорів, які мали ознаки трудового договору (договори на виконання роботи за посадою, передбаченою у штатному розписі, з виплатою премії за сумлінне виконання посадових обов`язків та ін.).

За допуск працівників до роботи без оформлення трудових договорів на суб’єкт господарювання накладено штраф, передбачений абзацом другим ч.2 ст. 265 Кодексу законів про працю України, у розмірі понад 10,6 млн грн.

Суб’єкт господарювання звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовом щодо визнання неправомірними дій фахівців Управління (порушення вимог Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295), та скасування постанови про накладення штрафу. Рішенням суду першої інстанції позовні вимоги було задоволено, постанову про накладення штрафу було скасовано.

Управління Держпраці не погодилось з рішенням суду першої інстанції та подало апеляційну скаргу, яку Перший апеляційний адміністративний суд визнав обгрунтованою та законною, рішення Донецького окружного суду у цій справі було скасоване, а дії інспекторов праці Управління Держпраці визнав правомірними. Тож, таким чином, підприємство повинно заплити суму штрафу у розмірі 10,6 млн. гривень.