16 жовтня  на державному підприємстві «Димитровський УКК» було створено кваліфікаційну комісію під головуванням заступника начальника управління гірничого нагляду – начальника спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю М. МОРОЗЮКА.

У склад комісії, яка зараз повинна прийняти іспити та визначити кваліфікацію роздавальника вибухових матеріалів, також увійшли спеціалісти підприємства та головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю управління гірничого нагляду О. Буртновська.

Особливу увагу під час роботи кваліфікаційного органу приділено саме специфіці професії та особливостям роботи в підземних умовах. що регулюється «Порядком обліку вибухових матеріалів промислового призначення» –  видача вибухових матеріалів майстрам-підривникам по нарядам-путівкам, оформлення та ведення «Книги обліку видачі та повернення вибухових матеріалів», а також порядок дії роздавальника вибухових матеріалів під час виникнення аварійної ситуації на підземному складі вибухових матеріалів.

Додаткова інформація була прийнята до відома. На всі поставлені кваліфікаційною комісією питання надано відповіді в повному обсязі.