3 жовтня головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Михайло Стрельцов прийняв участь у засіданні обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху в Донецькій ОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна. Також участь у заході взяли керівники структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації, ГУ ДСНС України в Донецькій області, представники правоохоронних органів, Служби автомобільних доріг, управління Укртрансбезпеки в Донецькій області та Регіональної філії «Донецька залізниця».
 
 
Під час заходу розглянули проблеми аварійності та причини виникнення ДТП за поточний період 2019 року, питання функціонування єдиного сервісного центру ГУ Національної поліції в Донецькій області з використанням системи засобів фото- та відеофіксації подій. На засіданні також обговорили стан ремонту автодоріг на території Донецької області, здійснення контролю у сфері автотранспорту, стан дотримання «Правил охорони праці на автомобільному транспорті» водіями, які здійснюють пасажирські перевезення.
 
Присутнім надали інформацію щодо профілактичної та освітньої діяльності у сфері безпеки дорожнього руху з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання осіб, які не мають медичної освіти, надавати домедичну допомогу, організації безпеки руху на залізничних переїздах, та шляхи попередження аварійності за участю автотранспорту. Було також обговорено та надано пропозиції щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Донецькій області.