З метою належного виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», 24 вересня, головний державний інспектор відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у м. Маріуполь Сергій Шутілов у навчальному центрі – ТОВ «УЧБОВО-ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР З ОХОРОНИ ПРАЦІ» провів зустріч з керівниками, фахівцями та працівниками підприємств міста для вивчення громадської думки з питання «Про можливі наслідки залучення до виконання робіт підвищеної небезпеки виконавців за цивільно-правовими угодами».

Під час зустрічі були обговоренні питання про допуск до виконання робіт підвищеної небезпеки та у разі настання нещасного випадку, гострого професійного захворювання (отруєння) з особами, які працюють на умовах цивільно-правового договору.

За результатами зустрічі було прийнято рішення: присутнім ініціювати проведення нарад та перевірок на рівні своїх підприємств, для унеможливлення допуску працівників, що працюють  за цивільно-правовими угодами, до виконання робіт підвищеної небезпеки.